-

(21)

(11) Johan en Paulien te Pas

Sun, 17 May 2015 12:48:35 +0000
email


Hallo Kiekanners

Het was weer een gezellig weekend met 2 super optredens, met leuke maar vooral positieve reactie's

(10) Marietje Somsen.

Fri, 3 April 2015 14:05:52 +0000
email


Hoi koor Kiekan.
Fijne Paas dagen toegewenst
Groetjes Willy en Marietje.

(9) Jan en Annemieke

Thu, 1 January 2015 14:36:51 +0000
email


Hallo allemaal,
iedereen de aller beste wensen voor 2015!!
muzikale groeten
Jan en Annemieke

(8) Gerhard en Beppie

Mon, 29 December 2014 18:05:34 +0000
email


Hallo Kiekanners,
Allemaal de allerbeste wensen en een gezond en gelukkig 2015
hopelijk met veel gezellige zanguurtjes en mooie optredens!
groeten,
Gerhard en Beppie

(7) Willy en Marietje Somsen.

Sun, 21 December 2014 15:28:51 +0000
email


Hallo Kiek Anners. Wij wensen jullie een warme Kerst,maar vooral een gezond,gelukkig en gezellig 2015 toe.
Groetjes Willy en Marietje Somsen.

(6) jo en henk

Mon, 15 December 2014 20:28:59 +0000
email


We wensen alle kiekanners fijne en gezellige kerstdagen toe en een muzikaal 2015 .
Hartelijke groeten Henk en jo lammers

(5) Gerhard en Beppie

Sun, 2 November 2014 11:15:21 +0000
email


He, nog geen foto's van 12 1/2 jaar op de site ?
jammer we kijken er naar uit !!

(4) Gerhard en Beppie Arentsen

Tue, 2 September 2014 18:19:23 +0000
email


vanmorgen om 11.45 uur is onze prachtige kleindochter SOFIE geboren !!

(3) Paulien te Pas

Sun, 24 August 2014 10:27:37 +0000
email


Hallo Kiek Anners

Wat was het gisteren SUPER gezellig op onze feestavond, heb echt genoten ,het was verzorgt tot in de puntjes.
Organisatie BEDANKT

(2) Jan en Annemieke

Tue, 8 July 2014 15:54:21 +0000
email


Wauw!!!!!!!!!! wat een prachtige site!!!
nog méér Kiekan om trots op te zijn!

allemaal tot vrijdag.

groetjes
'
Jan en Annemieke



 Naam *


 E-mail *


 Website


 Bericht *

* Verplicht

Anti-spam maatregel
Gelieve de tekst/cijfer-combinatie in het veld in te geven.

6 + 1=